Brillantring
Weissgold 750 mit Altschliffbrillant, ca. 0,35 ct, RW 58, 10,8 g øG11
Expert: Thomas Salzburger Thomas Salzburger
01.08.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.07. - 01.08.2012 |